מי אנחנו

אודות גו אונליין

זה הזמן להתכוון להתקוונן.

גו אונליין. עסק צעיר ודינאמי של צוות מנצח, המספק פתרונות אינטרנט: אנחנו בונים אתרי אינטרנט מכל הסוגים, מתאימים אותם לצפייה ממכשירים סלולריים וטאבלטים, מעצבים דפי נחיתה אטרקטיביים ומיני סייטס (Mini Site – אתר קטן ומינימליסטי) ועוד. אנחנו מקדמים ברשתות החברתיות (בעיקר פייסבוק, כן) כמו גם קידום ממומן ב-Google Adwords וב-Facebook Ads.

בתהליך עיצוב ופיתוח פרויקטים לאינטרנט, הלקוח נהנה מלמידה מעמיקה של עולם האינטרנט והתנועה בו: איך כדאי לשווק באינטרנט, אילו כלים עובדים יותר ואילו פחות, מה ההבדל בין אתר אינטרנט לאתר פייסבוק, מה החשיבות של אתר סלולרי, אילו טכנולוגיות ניתן לאמץ בעסק, ועוד ועוד.

אורן מדינההעסק הוקם בשנת 2010 על ידי אורן מדינה ורוני יהב, סטודנטים למדעי המחשב, תקשורת וסוציולוגיה. אנו עובדים עם מעצבים גרפיים מוכשרים, מקדמי אתרים (SEO / CPC), מתכנתים מכל השפות (בעיקר PHP, SQL, HTML, CSS), ואנשי מקצוע נוספים. כולם אדירים.
בשנים האחרונות הקמו עשרות אתרי אינטרנט ודפי פייסבוק והתאמנו אתרים רבים למובייל. כולם מוכיחים את עצמם, כולם מתקדמים באופן טבעי ואיכותי במנועי החיפוש, וכולם נראים מצוין, ועובדים מעולה.

דברו איתנו ›