מובייל

אתרי אינטרנט מותאמים למוביילכ-30%-50% מגולשי האינטרנט מבצעים את החיפוש באינטרנט ממכשירים ניידים. לא משנה אם זה טאבלט, אייפון, גלקסי או מכשיר נייד אחר – האתר שלכם צריך להיות מותאם גם למדיה הזו. אלא אם אתם מוכנים לוותר על מחצית מהלקוחות הפוטנציאלים שלכם.

האתרים החדשים שאנו בונים מותאמים למובייל: גלישה לאתר ממכשיר סלולרי או טאבלט, תציג לגולש אתר אינטרנט חווייתי במיוחד, המותאם לגלישה ממכשירים בעלי מסכי מגע. בדרך זו, הגולש יכול לדפדף בין תמונות עם האצבע, ללחוץ על כפתורים וקישורים בגודל רלוונטי, ולהנות מחוויית משתמש מתקדמת.

גו אונליין גם מתאימה אתרים קיימים למובייל (ללא בניה מחדש), ומפתחת אפליקציות מובייל מבוססות Web, המאפשרות לגולשים שלכם להנות מחוויית משתמש יוצאת דופן, נוחה לגלישה במכשיר החכם, או כמו שאומרים: "מותאמת לאצבע". אפליקציות אלו מבוססות HTML5 (התקן העדכני והעתידי של שפת הכתיבה לדפדפני אינטרנט), ונותנות לגולש הרגשה כאילו הוא באפליקציה מקורית שהוריד למכשירו.

הטכנולוגיה מאפשרת לנו להפנות את הגולשים לאתר מותאם מובייל באופן אוטומטי (ע"י איתור סוג המכשיר/דפדפן בו הגולש משתמש). החוכמה היא, להתמקד בפעולה אותה נרצה שהגולש ייבצע, ולהכווין אותו לשם.

צוות גו אונליין ישמח לספר לכם על האפשרות להתאמת האתר שלכם למובייל, ואולי אפילו ליצור אפליקציית מובייל במקום אתר (לא בכוח – תלוי מה המטרה, ואיפה הקהל שלכם נמצא). המטרה שלנו היא המטרה שלכם. להתקדם!

אז קדימה, צרו קשר. זה חינם (:

בואו לראות פרויקטים שלנו במובייל ›