היתרון היחסי

היתרון היחסי של גו אונליין

אז ישבנו וחשבנו: מה מבדיל אותנו מהמתחרים? איזה קסם יש לנו שאין לאחרים? הרי יש הרבה מאוד חברות ועסקים (ופרילאנסרים) שמציעים "מוצרים" דומים לשלנו… אז למה דווקא אנחנו?

ובכן, יש לנו מגוון דעות ותשובות עבורכם. אבל במקום לחפור – נסכם:

השירות – יש לנו יחסי אנוש מצוינים, ואנחנו שמים את זה על השולחן כבר בפגישה הראשונה. הדיבור תמיד יהיה בגובה העיניים, והיחס הוא אישי. אנחנו לא עובדים לפי תבניות מקובעות, והמוצר שלנו תמיד – אבל תמיד – נתפר במיוחד למידותיך.

המקצועיות – כל אנשי המקצוע שיעבדו על הפרויקט שלכם, יעשו זאת במסירות אין קץ ובמקצועיות הראויה. בדרך כלל, גם הפרויקט הכי "'קטן" עובר כמה ידיים (מעצב, מתכנת, איש קידום וכו'), ובאחריותנו לוודא שהידיים האלו יודעות מה הן עושות.

הזמינות – לבנות אתר אינטרנט זו לא חתונה. לא צריך להתארס שנתיים מראש, ולא צריך להתגרש שנתיים אחרי. הפרויקטים שלנו מתבצעים בקלילות ובזריזות יחסית, ובתוך מס' ימים כבר תראו תוצאות ראשונות. כל עוד תהיו מרוצים (ואין לנו ספק שתהיו) – אנחנו איתכם ובשבילכם.

המחיר – כל פרויקט מאופיין קצת אחרת, ומכאן שגם משך הזמן הנדרש לביצוע משתנה בהתאם. אנו מתחייבים לתמורה הגבוהה ביותר עבור ההשקעה שלכם (מעבר לכסף, אתם משקיעים גם זמן ואנרגיות), ומציגים שקיפות מלאה לאורך כל התהליך. הצעות המחיר מתבססות על שעות עבודה, ובאופן יחסי אנחנו די צנועים.

התוצאה – מדברת בעד עצמה. תראו את תיק העבודות שלנו, ותרגישו חופשי לשאול כל שאלה העולה בדעתכם.