בניית אתרי אינטרנט

אתרי אינטרנטלבנות אתר אינטרנט זו לא בעיה. הטכנולוגיה של היום מאפשרת לעשות את זה בחמש דקות! החוכמה היא, לתכנן ולעצב את האתר כך שתהיה לו חוויית משתמש מצוינת, כזאת שלא רק תשאיר את הלקוח באתר שלכם, אלא תגרום לו לבצע את הפעולה שאתם רוצים.

אנו בגו אונליין לומדים להכיר אתכם מהרגע הראשון. מי אתם, ובמה אתם נבדלים מהמתחרים שלכם. את היתרונות האלו נבליט באתר, ובעזרת המעצבים שלנו ניתן לגולש חוויה שהוא לא יישכח.

ישנם סוגים רבים של אתרי אינטרנט:

אתרים תדמיתיים – בדומה לאתר הזה, אתרים תדמיתיים הם כמו "כרטיס ביקור" בשבילכם. אלו מספרים את הסיפור בדרך מקורית, ומביאים את הגולש ליצור עימכם קשר.

אתרי אינדקס ופורטלים – בדרך כלל, מכילים תוכן רב, מנוע חיפוש פנימי, ואפשרויות תצוגת תוכן מתקדמות.

חנויות – אם אתם מוכרים מוצר, האתר שלכם יכול למכור לכם אותו. ניתן לחלק מוצרים לקטגוריות, לתכנן "עגלת קניות" נוחה, ולשלם בצורה מאובטחת בכרטיס אשראי.

אתרי מגזין – אתרי חדשות למינהם (או בלוגים), אשר מעבירים לגולש אינפורמציה באופן שוטף, מתעדכנים על בסיס קבוע/משתנה, ומסודרים לפי קטגוריות, תגים, תאריכים וכו'.

ועוד ועוד – ניתן לבנות אתר אינטרנט לכל צורך ומטרה. אם אינכם בטוחים מה בדיוק אתם צריכים, נשמח לשוחח ולעזור לכם לענות על הצורך, בדרך שתהיה הכי יעילה עבורכם.

בואו לראות פרויקטים שלנו באינטרנט ›